Nawozy

Aby zapewnić roślin prawidłowy wzrost i rozwój należy stosować nawozy, które dostarczają niezbędne składniki pokarmowe roślinom i użyźniają glebę. W naszej ofercie znajdziecie Państwo nawozy o różnorakim przeznaczeniu, między innymi nawozy do iglaków, nawozy do kwiatów, nawozy do trawników czy też nawozy do kaktusów.

Wysoka jakość surowców używanych przy produkcji naszych nawozów zapewnia im maksymalną przyswajalność składników pokarmowych, których dany rodzaj roślin właśnie potrzebuje. Zatem zakupując i stosując nawozy do trawników, sprawią Państwo, że Wasza trawa będzie charakteryzować się zdrową zielenią, gęstością i bujnością. Jeżeli zaś zależy Wam na doskonałym wyglądzie drzew i krzewów iglastych, polecamy specjalne nawozy do iglaków. Dzięki regularnemu nawożeniu za pomocą odpowiednich mieszanek, iglaki będą wyglądały zdrowo również i zimą.

Wszelkie sprzedawane przez nas mieszanki nawozowe charakteryzują się wysoką wydajnością oraz łatwością w stosowaniu. Zapewniają długotrwałe i intensywne działanie formie łatwo przyswajalnej dla rośliny. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przedstawioną poniżej, wśród których znajdziecie między innym nawozy do iglaków, nawozy do bonsai, nawozy do trawników, kaktusów, roślin kwitnących i innych roślin.

918 produkt(ów)

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Siatka Lista

31

918 produkt(ów)

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Siatka Lista

31
 
Zapisz się
Odbierz 5% rabatu na zakupy
Przed wysłaniem danych, przeczytaj warunki Polityki Prywatnosci