Na początku lat 90. w Sulejówku, niewielkiej miejscowości w województwie mazowieckim, powstało gospodarstwo szkółkarskie oraz punkt sprzedaży roślin wraz ze sklepem o łącznej powierzchni 1000 m2. Każdy rok działalności kończył się dla nas sukcesem. Nieustanny rozwój i następne inwestycje umożliwiły zakup gruntu w Choszczówce Stojeckiej i postawienie w 1999 roku pierwszej hali całkowicie podporządkowanej sprzedaży produktów ogrodniczych.

Wraz z rosnącymi wymaganiami klientów asortyment sukcesywnie się powiększał i dziś liczy ponad 150 tys. pozycji asortymentowych. Obecnie obiekt w Choszczówce Stojeckiej zajmuje 10 ha, z czego 6,5 tys. m2 to powierzchnia pod dachem. Na placu zewnętrznym poza kwaterami z roślinami znajdują się ogrody pokazowe, które mają nie tylko zaprezentować klientom efekt końcowy, ale również zrelaksować ich i zapewnić spędzanie wolnego czasu na świeżym powietrzu.

Dzięki bezpośredniej współpracy z dystrybutorami i producentami, oferujemy markowe produkty w konkurencyjnych cenach. Nowoczesne rozwiązania informatyczne oraz logistyczne umożliwiają nam szybką realizację zamówień. Dbamy o wysokie standardy naszych usług. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu internetowego i życzymy przyjemnych zakupów.