Witamy w Centrum ogrodniczym oraz w sklepie internetowym
Ogród i Dom.

Celem naszej firmy jest dostarczenie Klientom obszernego wyboru asortymentu ogrodniczego zarówno do pielęgnacji roślin jak i w kwestii wyposażenia ogrodu. W naszej propozycji znajduje się obecnie ponad 130 tysięcy produktów. Nieustannie poszerzamy naszą ofertę w nowe i atrakcyjne towary. Stawiamy na profesjonalną obsługę oraz wysoką jakość sprzedawanych artykułów handlowych.

 

W naszym asortymencie znajdziecie Państwo między innymi drzewa i krzewy iglaste, drzewa i krzewy liściaste, byliny, kwiaty, drzewka owocowe w bardzo szerokim zakresie. Ponadto oferujemy narzędzia ogrodnicze, meble ogrodowe wśród których znajdują się produkty takie jak fotel ogrodowy, stół ogrodowy a także, grill ogrodowy, nawozy (m.in. nawozy do iglaków, nawozy do trawników), opryskiwacze, środki ochrony roślin, preparaty zwalczające szkodniki,akcesoria na owady, figury betonowe, chemię i akcesoria samochodowe, narzędzia budowlane, elektronarzędzia oraz wiele innych produktów.

 

 

Jak już wspomnieliśmy w asortymencie sprzedawanych przez nas roślin znajdują sięcebule kwiatowe, m.in. dalii, lilii, mieczyków; drzewa i krzewy iglaste takie jak sosny górskie, cisy pospolite, modrzewie europejskie, świerki; drzewa i krzewy liściastepośród których zawierają się między innymi tawuły japońskie, krzewuszki cudowne . W naszym asortymencie nie brakuje nietypowych roślin ozdobnych, zarówno wieloletnich jak i jednorocznych.

Zdajemy sobie sprawę, jak ważne dla prawidłowego wzrostu roślin jest ich nawożenie, dlatego przygotowaliśmy dział nawozy, w którym odnajdą Państwo mieszanki nawozowe przygotowywane z myślą o konkretnym rodzaju flory, m.in. nawozy do iglaków, nawozy do trawników, nawozy do bonsai. Mieszanki te zawierają odpowiednio dobrane mikro- i makroelementy, które są łatwo przyswajane przez rośliny a tym samym sprawią, że będą one zdrowe i wytrzymałe.

Prowadzimy sprzedaż wysyłkową, zapewniając najwyższe standardy obsługi. Sprzedawane przez nas cebule kwiatowe, drzewa i krzewy iglaste, drzewa i krzewy liściaste oraz inne rośliny są odpowiednio przechowywane/pielęgnowane a na czas transportu należycie zabezpieczane. Bezpieczny transport jest dla nas sprawą priorytetową.

W naszym sklepie znajdziesz produkty cenionych marek po atrakcyjnych cenach. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i życzymy przyjemnych zakupów.